BLOG FIRMY TEPPICH


Wiosna i alergia: nie daj się za kichać na śmierć!

autor: Anna Fitał   |   dodano: 2016-03-27

Wiosna tuż za rogiem, a wraz z nią przychodzi początek sezonu dla alergików. Badania pokazują, że przeciętnie w domu znajdziemy dwukrotnie większą ilość pyłków i kurzu niż na zewnątrz. Oznacza to, że te swędzenie, obrzęk oczu, zatkany nos i inne objawy straszne dla alergików można uniknąć stosując się do poniższych porad, które zwracają uwage na największe i najbardziej zapominane przez nas skupiska alergenne.

więcej

Teppichowa skrzynka mailowa - usuwanie plam z czekolady.

autor: Anna Fitał   |   dodano: 2016-03-20

Dzisiaj wszem i wobec powracamy do naszej AF - TEPPICHOWEJ skrzynki. Tym razem odpowiadamy gorąco na następującego maila, którego autorką jest Kasia: 

"Zwracam się do was, gdyż bardzo często przeglądam waszego bloga poszukując ciekawych jak i potrzebnych informacji. Tym razem chciałam się was zapytać jak sprawa ma się jeśli chodzi o usunięcie czekoladowej plamy? Dodam, że najczęściej tego typu wypadki zdarzają mi się podczas weekendowych spotkań z przyjaciółmi - jako pasjonatka fondue i różnego typu czekoladowych doznań jest to u mnie nagminna patologia i powiem szczerze... jestem za stara na zmiane, a tym bardziej na zaprzestanie pasji."


więcej

Specjalistyczne usługi czyszczenia tapicerek.

autor: Anna Fitał   |   dodano: 2016-03-13

Każdy element, który masz w swoim domu jest INWESTYCJĄ. Z tego względu powinieneś robić wszystko, aby utrzymać go w prawowitej wartości. Jeśli chodzi o takie przedmioty jak sofa, dywany, zasłony i krzesła, ważne aby utrzymać je w czystości niezależnie od czasu i natężenia ruchu. Regularne czyszczenie - tak często powtarzane na łamach naszego bloga pozwala na redukcje uporczywych ploam na dywanie, sofie czy tapicerce.

Dobrze wszystko ładnie - pięknie. Ale kiedy tak naprawdę zatrudnić ekspertów? Aby zapewnić prawidłowe czyszczenie tapicerki, nie wolno nam zaburzyć korealacji: czas - reakcja. Jest to o tyle kluczowe (...)


więcej

Nadchodzi wiosna - mini rozprawka na temat dywanów.

autor: Anna Fitał   |   dodano: 2016-02-25

Nadchodząca wiosna może być doskonałą okazją do zmiany w sposób diametralny wnętrza Twojego domu. Jeśli chciałbyś nadać przestrzeni odpowiedniego liftingu, dywan może być do tego świetnym dodatkiem. Musisz jedynie trzymać się kurczowo pewnych reguł, które pozwolą Ci zachować wysoką skuteczność czyszczenia podłóg i dywanów.

więcej

Czyszczenie dywanów - psie i kocie odchody.

autor: Anna Fitał   |   dodano: 2016-02-22

Jeśli jesteś właścicielem zwierzaka, to doskonale wiesz ile radości wnosi on do miru domowego. Zwierzęta kochają bezwarunkowo, do tego mają korzyści zdrowotne - po przez obcowanie z nimi obniżają nasze ciśnienie, a także zmniejszają lęk. Niestety Twoje dywany mogą nie być tak chętne na kudłatego przyjaciela jak ty. Zwierzęta są podatne na różnegotypu wypadki, zwłaszcza gdy nie są jeszcze odpowiednio przeszkolone - przez to Twój dywan ponosi tego największy ciężar.

więcej


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »

 

Strona główna | O nas | Oferta | Cennik | Kontakt

© AF. TEPPICH. Pranie dywanów. Wszelkie prawa zastrzeżone 2010.
Projekt i wykonanie: Hajime Studio